A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 2010. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 2010. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. június 14., kedd

Fodrászat a Godot felett

Tavaly év végén és idén év elején a Godot feletti hatalmas fodrászat üveg várójából (vagy miből) néztük le az utca emberére nap-mint nap. Sajnos egyikőnk lesérült. Gyógyítása folyamatban.








2010. augusztus 31., kedd

csŐgyár - Independet Art Museum opening Illegal Grill Party



























Az italkiadó sárgaházban és a tetőtartó fémszerkezeten a sárga buldózer közelében nézték végig a bulit. (ha keresed őket, de alig találod)
Voltak vagy 1500-an!
Sajnos én nem tudtam képeket készíteni, marad a Fészbúkról levadászott állomány. :)